Hloubkové čištění podlahy na chalupě u Brna

Čištění podlahy na chalupě u Brna

Na naší chalupě trávíme stále více času, takže je potřeba se o ni i více starat. Příkladem mohou být třeba podlahy. Jejich údržba je v tomto prostředí mnohem složitější – les, tráva, voda, a v zimě také mráz a sníh. To vše se na nich pochopitelně patřičně podepisuje. Před nedávnem jsme proto zkusili pomoc zkušené firmy, která nabízí profesionální způsob jejich odborného čištění, ošetření a dlouhodobé ochrany.

Podlahy v naší chalupě a pomoc odborníků s jejich vyčištěním

Měli jsme tak trochu obavy, zda profesionální firma vůbec přijme objednávku z nějaké chalupy kdesi u lesa… Navíc jsme se nechtěli zase nechat „napálit“ – jedno silně nevydařené čištění našich podlah přímo v našem bytě – nás strašilo ještě hodně dlouho. I z tohoto důvodu jsme výběr úklidové firmy pečlivě zvažovali a spoléhali se na názory a hodnocení přímo od klientů na webových stránkách. A výsledek? Přímo skvělý – bez jediné chybičky!

Odborníci zkušeně zasáhli v údržbě podlahy

Přiznám se, že nás úklidová a čistící firma A SERVIS LIPKA silně zaskočila – ovšem v tom nejlepším slova smyslu. Ochota, vstřícné jednání, profesionální přístup, kvalitní práce, příjemný personál… Od prvního okamžiku se tak plně potvrzovaly ohlasy a doporučení ostatních klientů, kteří shodně tvrdili, že u této firmy je zákazník vždy na prvním místě! Skutečně, ani v nejmenším nepřeháním. 

Pouze jeden detail za všechny – zkusili jsme navrhnout, zda by pracovníci firmy A SERVIS LIPKA nemohli přijet v sobotu, protože na chalupu jezdíme na víkendy. Během pracovního týdne bychom měli poměrně značný problém se uvolnit. Bez mrknutí oka, nám i s úsměvem sobotu potvrdili! A ještě jeden malý příklad – manžel měl krátkou dobu po operaci, takže žádné těžké věci nemohl zvedat. Pracovníci společnosti se bez rozpaků o vše postarali sami. Odsunuli nábytek a vše potřebné uzpůsobili, to vše naprosto v pohodě a s dobrou náladou!

A nyní ještě krátké odbočení. Úklidové služby firmy A SERVIS LIPKA se sice pohybují ve vyšší cenové hladině, ale já a manžel jsme přesvědčeni, že peníze je nutné investovat tak, aby kvalita byla vždy na prvním, druhém i třetím místě… Vše ostatní je věcí dohody a priorit klienta.

A samotné čištění? Odborní pracovníci firmy A SERVIS LIPKA používají systém hloubkového strojového čištění, který má skvělé renomé ve střední Evropě. Proto také najdete spokojené klienty nejen u nás doma v České republice, ale rovněž na Slovensku, v Rakousku a Německu. Nemluvě o tom, že tato společnost má za sebou 30 let úspěšné praxe, takže zná detailně problematiku čištění podlah, a dokáže vždy zvolit to nejlepší odborné řešení ve špičkové kvalitě.  

A protože jsme byli sami zvědaví, jak strojové čištění podlah Brno funguje, můžeme vám o něm již dnes také něco i říci. Pravdou zároveň je, že pokud chcete o této firmě, jejím profilu, ale zejména o hloubkovém strojovém čištění vědět ještě více – s důvěrou si otevřete webové stránky A SERVIS LIPKA. Tam také najdete vše přehledně uspořádané a odborně popsané. Takže pojďme, alespoň ve stručnosti na to…

Základním kamenem strojového čištění je stroj, tedy jednokotoučové strojní zařízení, které svou hmotností padesáti kilogramů a průměrem rotačního kotouče kolem půl metru, si s přehledem poradí s každým typem podlahy. Již na první pohled masivní, výkonná a přitom spolehlivá technika vyčistí podlahu systematicky a důsledně do nejmenšího detailu.

Pochopitelně, bez kvalitní a účinné čistící chemie doma neumyjete ani nádobí, takže ani tady nemůže chybět! Odborníci firmy využívají převážně chemii zásaditého složení, která je velice účinná na běžně až středně znečištěné podlahy. Při silném znečištění, které způsobují nánosy nejrůznějších nečistot po stavební činnosti, ovšem tito pracovníci neváhají šetrným způsobem použít ještě mnohem účinnější i agresivnější chemii kyselých vlastností. Tato, přesně zvolená chemie si bezpečně poradí s jakýmkoliv stavebním znečištěním, byť se již klient předem smiřoval s nezbytnou podlahovou výměnou.

U společnosti A SERVIS LIPKA vždy platí pravidlo, že každá podlaha je originál, takže tomuto jednoznačnému faktu se také podřizuje výběr chemie. Volba použití chemického čistícího prostředku samozřejmě plně patří k odborné „výbavě“ firemních pracovníků, stejně jako výběr nejvhodnějšího čistícího kotouče. Přesto, že každá podlahová plocha, resp. charakter jejího znečištění je jiný, tak pro firemní pracovníky neexistuje žádný prostor na omyl. 

čištění podlah na chalupě Brno
Čištění podlah na chalupě u Brna

Představitelem následující etapy strojového čištění je úžasně výkonný třímotorový vysavač, který svými jedinečnými sacími schopnostmi zvládne spolehlivě odstranit z vydrhnutého povrchu nejen veškerou uvolněnou špínu, mnohaleté úporně zašlapané nečistoty a mastnotu, ale také vodu, vlhkost a použitou chemii, tedy vše, co zbylo na podlaze po systematickém vydrhnutí pomocí jednokotoučového stroje. Po ukončení vysávání je již podlaha hloubkově dokonale čistá, a díky správně vybrané chemii i vydezinfikovaná.

Důležitý závěrečný krok celého ošetření je navoskování podlahy

Nyní již následuje poslední pečlivé umytí celé podlahové plochy čistou vodou, čímž je podlaha zneutralizována, takže nehrozí již žádné negativní chemické účinky. Po přirozeném vyschnutí je již podlaha připravena plnit své poslání. Ovšem, pozor! Pro kvalitu, odolnost a životnost podlahy nejsou ještě vytvořeny vhodné podmínky. Po důkladném, vlastně generálním vyčištění je nyní podlaha velice zranitelná. Nyní je proto nesmírně důležitý závěrečný krok celého systému odborného ošetření. Tím je důkladné zakonzervování, nebo-li navoskování vyčištěné podlahy. Společnost A SERVIS LIPKA tuto činnost realizuje dokonale prověřeným procesem tzv. fluatace. Rozhodně tito profesionálové tento krok doporučují všem svým klientům po každém strojovém vyčištění podlahy. 

Vosk, resp. průmyslový polymér zajistí podlaze odolnost proti rychlému zašpinění, takže si dlouhodobě zachovává svůj působivý vzhled. Specialisté firmy A SERVIS LIPKA na podlahu nanášejí dvě až tři vrstvy pololesklého, případně matného kvalitního vosku, které zajišťují optimální pružnost povrchu, a dodávají podlaze jedinečné protiskluzové vlastnosti. Tato kompaktní vrstva tak podlaze spolehlivě zajistí ochranu proti mechanickému i chemickému poškození, a je zároveň garantem bezpečné chůze.  

Pro každou hospodyňku je určitě příjemné zjištění, že díky zakonzervování podlahy je čištění podlahy a běžná údržba mnohem pohodlnější a rychlejší. Navíc se už vůbec nemusí obávat nepříjemných pohledů na stopy, které dosud na povrchu podlahy zanechávaly bosé nebo upocené nohy. Ano, polymer tyto neestetické stopy výtečným způsobem eliminuje. Zkrátka, závěrečné ošetření podlahy je dokonalé! Všechny tyto skvělé výhody, které zakonzervováním získá každá podlaha, určitě ocení každý klient. 

Také proto předpokládám, že výsledek naší objednávky u firmy A SERVIS LIPKA už dokážete předem odhadnout. Během soboty se všechny naše podlahy na chalupě změnily k nepoznání! To vše plně v režii profesionálních odborníků. Kvalita jejich práce byla skutečně špičková – oba pracovníci byli navíc velice příjemní, milí a vstřícní, takže během těch několika hodin, jsme já i manžel získali pocit, že se dobře známe už léta.

Proto také mohu bez nejmenšího zaváhání profesionální služby této moderní a dynamické společnosti A SERVIS LIPKA doporučit každému, kdo chce mít doma nebo i ve firmě – nejen dokonale čistou a precizně ošetřenou podlahu – ale zejména těm, kteří dokázají vnímat mimořádnou kvalitu realizovanou skutečnými odborníky. Ano, každý klient a jeho spokojenost, je zde vždy  na prvním místě. Je proto i přirozené, že výsledky jejich práce nikdy nedopadnou jinak, než-li výtečně!  

 

 

 

 

 

You Might Also Like