Protiplesňový nátěr má i mnoho dalších výhod

fasada domu

Jsem majitelkou zmrzlinárny a nedávno jsem došla k závěru, že fasáda je už opravdu ve špatném stavu. A když myslím ve špatném, tak opravdu ve špatném. A v jedné části se dokonce začala tvořit plíseň. Naštěstí s manželem známe firmu, která si s tím umí poradit, tak jsme věděli, na koho se obrátit, protože nám bylo jasné, že my sami to nevyčistíme, a taky nám došlo, že samotné přetření fasády by nic nevyřešilo. To mi řeklo rovnou několik lidí. 

Takže všechny alternativy, kdy bych se o to mohla postarat bez něčí pomoci, byly smeteny bez stolu. Jedná se o firmu A Servis Lipka, která nabízí čištění fasád Praha, která zahrnuje i kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi krátký kontakt buněčné stěny…

s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout a vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet.

Nátěr má vlastnost difuzního odporu. Takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 12 let.

nater proti plesniam

protiplesnovy nater

Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy…

s plísní staly minulostí. Naše fasáda je opět v pořádku a díky nátěru LSG bude v pořádku několik let. A protože jsme viděli, co všechno plíseň obnáší, rozhodli jsme se dát ten nátěr i dovnitř naší restaurace. Pro jistotu. Těmto věcem je skutečně lepší předcházet. Ušetříte si tím tak nervy a i peníze.

Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Nabízí totiž i čištění podlah a koberců, ale i mytí oken, výloh, a všech možných sklených ploch, a to i ve výškách, a také odstraňováním graffiti. Takže až budu opět něco potřebovat, obrátím se právě na ně.


Zdroj: a-servislipka.cz, pixabay.com

Summary
Protiplesňový nátěr
Article Name
Protiplesňový nátěr
Description
Nátěr má vlastnost difuzního odporu. Takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.
Author
Publisher Name
imagelink.cz
Publisher Logo

You Might Also Like