Jak funguje měnič frekvence a napětí?

Frekvenční měnič je zařízení, které slouží k přeměně elektrického proudu s určitou frekvencí na elektrický proud s jinou frekvencí. Hlavním úkolem frekvenčního měniče je změna frekvence i napětí. Jedním z nejčastějších důvodů pro nasazení frekvenčního měniče je potřeba plynulé regulace otáček asynchronního elektromotoru.

Využití zařízení pro přeměnu frekvence a napětí v praxi

chemicky prumyslUplatnění měničů frekvence a napětí v praxi je široké, přičemž tato zařízení pravidelně používají v mnoha průmyslových odvětvích včetně automobilového, důlního či chemického průmyslu. Také v energetice, hutnictví, leteckém průmyslu, stavebnictví, strojírenství, elektrotechnickém průmyslu, polygrafii, textilním průmyslu, potravinářství a mnoha dalších oblastech.

Rychlá dodávka a zboží skladem

Naším cílem je již více než 10 let dodávat zákazníkům kvalitní zařízení v podobě frekvenčních měničů do takových, které jsou jednoduché až po složitější a náročnější aplikace. Do pozornosti bychom vám rádi dali měniče frekvence a napětí VECTOR V810, které představují nejnovější typovou řadu frekvenčních měničů vhodných zejména pro náročnější průmyslová zařízení. Typová řada V810 disponuje mnoha kvalitními a moderními funkcemi. Včetně digitálních vstupů, přičemž si lze vybírat ze tří základních výkonnostních rád.

frekvencni menic vector

V naší společnosti vždy najdete ochotných profesionály, kteří vám rádi poradí a odpoví na všechny vaše dotazy, ale takto vám vysvětlí jak funguje frekvencni menic. Při hledání optimálního řešení při výběru měniče frekvence a napětí pro vaši provoz mohou vystát několik otázky, na které bude třeba hledat odpovědi. Rádi vám s tím pomůžeme, přičemž náš profesionální poradenský servis je vždy zdarma. Mnozí naši zákazníci nejen na Slovensku oceňují naše služby, flaxibilitu a vysokou kvalitu prodávaných frekvenčních měničů.

Budeme rádi, pokud se i vy přidáte k našim spokojeným zákazníkům. Těšíme se na spolupráci s vámi!


Zdroj: kelheim.cz, pixabay.com


 

Summary
Jak funguje měnič frekvence a napětí?
Article Name
Jak funguje měnič frekvence a napětí?
Description
Hlavním úkolem frekvenčního měniče je změna frekvence i napětí.
Author
Publisher Name
imagelink.cz
Publisher Logo

You Might Also Like